Artistic Service | Eventy, Imprezy dla dzieci, Imprezy firmowe | IMPREZY INTEGRACYJNE
KONKURSY GRY ZABAWY INTEGRACYJNE
imprezy integracyjne,mimowie
21888
page-template-default,page,page-id-21888,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

IMPREZY INTEGRACYJNE

Oprawa artystyczna działań promocyjnych, scenariusze promocji produktu.

Wydarzenia, jubileusze, kampanie reklamowe, premiery, otwarcia, promocje

Szczudlarze, mimowie,żywe rzeźby, hostessy, duże maskotki, targi, promocje.

Trudno nie zauważyć w tłumie szczudlarza, co doskonale można wykorzystać podczas akcji promujących wydarzenie, markę, produkty czy usługi. Odpowiednio ubrani, wyposażeni w slogany reklamowe i materiały promocyjne są w stanie „przykuć uwagę” konsumenta lub potencjalnego kontrahenta podczas prezentacji firmy na targach, otwarciu obiektu czy premierze danej marki.

Żywe rzeźby uatrakcyjnią otwarcia galerii handlowych, restauracji i hoteli, inauguracje ulic, promenad i placów, uświetnią gale, jubileusze, wesela i urodziny, powitają gości na festiwalach, eventach i spotkaniach integracyjnych, przyciągną uwagę na targach i promocjach, zmienią wystawę sklepu w teatralną scenę. Żywe pomniki przybierają różne pozy, fascynują wymyślnymi kostiumami, opowiadają różne historie

Nasi mimowie uczestniczą w różnego rodzaju eventach : reklamowychi promocyjnych  .Wdrażanie nowych produktów, wernisaże, premiery filmowe , premiery nowych modeli samochodów, targi, szkolenia, festiwale, konferencje, bankiety, akcje w Centrach Handlowych. Mim przekaże wiadomość bez słów, rozweseli jedną miną, zaintryguje gestem. Nasi mimowie wchodzą w interakcję z publicznością przez co ich działanie jest interesujące i zabawne.

Wyjątkowy kostium zaciekawi małych i dużych. Otwartość na kontakt z uczestnikami imprezy czynią z Żywych Maskotek doskonałą atrakcję. Idealnie nadają się na różnego rodzaju akcje reklamowe  i eventy tematyczne. Maskotki rozdają balony, słodycze, ulotki. Chętnie pozują do zdjęć. Na imprezach integracyjnych prowadzą animacje, robią wielkie bańki mydlane, modelują zwierzątka z balonów. W ofercie: Smok, Kurczak, Zajączek, Miś, Pies, Oślinka, Renifer, Żabka, Buz Astral (z Toy Story) , Truskawka, Ananas. Nasze Żywe Maskotki mogą być ubrane w elementy stroju z logo Waszej firmy. Realizujemy maskotki na zamówienie.